Hakkımızda

a

Acaldi Coffee

2016 yılında KONYA’da toz karışımlar üreterek sektöre giriş yapan ACALDİ GIDA, 1000 metrekare kapalı üretim tesisinde toz grubu (sıcak çikolata, salep, bal badem salep, antep fıstıklı salep ve damla sakızlı salep, beyaz sıcak çikolata, milkshake, frappe ve smoothie), kahve grubu (espresso, filtre kahve, aromalı filtre kahveler, Türk kahvesi, aromalı Türk kahveleri) üretimiyle sektörde yerini almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ve sağlıklı nefis lezzetleri müşterilerine ulaştırma anlayışı ile sektöründe hızla yükselen bir ivme yakalamış, müşterilerinden aldığı pozitif tepkilerle gün geçtikçe büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Kısa süre içerisinde Türkiye genelinde hatırı sayılır bir noktaya gelen ACALDİ GIDA, ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmakta ve private label sektöründe hizmet vermektedir. Acaldi Gıda tamamı yerli sermaye ile kurulmuş, formülasyonu kendine özgü, çok çeşitli ürünlerini modern tesislerinde üreten %100 Türk firmasıdır.

Sunduğumuz kahveleri hazırlarken; güvendiğimiz çekirdeklerin karakteristik özelliklerini koruyarak, sadece tadından emin olduğumuz kahveleri kahve severlerle buluşturuyoruz.

Geleneksel Türk kahveleri, Dünya kahveleri,

Sıcak Çikolata, Espresso kahve, Bitki ve Meyve Çayları,

Frappe ve Milkshake , Aromalı Kahveler, Sahlep ve Aromalı Sahlepler, Kokteyl Şurupları , Dekor sosu gibi birbirinden farklı bir çok lezzeti müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.